Wybierz region

Wybierz miasto

  Piast - Jastrzębie 4:1

  Autor: (l. jaź.)

  2006-03-11, Aktualizacja: 2006-03-10 20:27 źródło: Dziennik Zachodni

  Piłkarze Piasta Gliwice w sparingowym meczu, rozegranym na sztucznej nawierzchni Stadionu Śląskiego, pokonali GKS Jastrzębie 4:1 (3:1). Drugoligowcy bez skrupułów wykorzystali błędy i dość nonszalancką grę piłkarzy z ...

  Piłkarze Piasta Gliwice w sparingowym meczu, rozegranym na sztucznej nawierzchni Stadionu Śląskiego, pokonali GKS Jastrzębie 4:1 (3:1). Drugoligowcy bez skrupułów wykorzystali błędy i dość nonszalancką grę piłkarzy z Jastrzębia

  - Dziwię się zachowaniu moich zawodników - nie mógł się pogodzić z wysoką porażką trener GKS Wojciech Borecki. - Grali tak, jakby nie wiedzieli, że ich rywalem jest dobry zespół z II ligi.

  W bramce Jastrzębia przez 45 min bronił Marcin Bęben. Były zawodnik Zagłębia, po rozwiązaniu kontraktu z tym klubem, długo szukał nowego pracodawcy. Myślał nawet o wyjeździe za granicę.

  - Wieczorem miałem polecieć do Sztokholmu, gdzie zaplanowano mi testy w jednym z klubów drugoligowych - zdradził nieaktualne już plany bramkarz. - Wolałem jednak zostać w kraju, blisko domu. Mam nadzieję, że uda mi się na dłużej zostać w Jastrzębiu, pomóc drużynie w awansie do II ligi.

  Trener Borecki nie chciał się wypowiadać o szansach pozostania Bębna w klubie.

  - To wszystko zależeć będzie od finansów, ale przydałby nam się taki bramkarz - zamknął temat szkoleniowiec.

  Przewaga Piasta w tym meczu była wyraźna. Gliwiczanie mieli okazję przećwiczyć warianty ustawienia - grali najpierw 1-4-4-2, a potem 1-4-5-1 - i nie natrafili na większy opór ze strony piłkarzy z Jastrzębia.

  Piast Gliwice - Jastrzębie 4:1 (3:1). Bramki: Solnica (16), Gamla (20), Kaszowski (38), Podgórski (88) - Woźniak (27).

  PIAST: Kozik - Banaś (15. Michniewicz) Budka, Gamla, Zadylak, Kaszowski, Kompała, Widuch, Kukulski - Wróbel, Solnica. Po przerwie: Feć - Michniewicz, Karwan, Budka, Zadylak - Podgórski, Gamla, Widuch, Kompała, Kupis - Solnica. Grali jeszcze: Szmatiuk, Kędziora, Żyrkowski, Krzycki.

  Sonda

  Czy wiedząc o aferze w łódzkim pogotowiu bałbyś się wezwać karetkę?

  • Nie, nie wszyscy lekarze są przestępcami (53%)
  • Bałbym się, ale i tak w razie np. wypadku nie miałbym innego wyjścia (35%)
  • Tak, straciłem zaufanie do pogotowia ratunkowego (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.