Wybierz region

Wybierz miasto

  Sebastian znów triumfował

  Autor: (adr)

  2006-03-21, Aktualizacja: 2006-03-21 09:17 źródło: Dziennik Zachodni

  Sebastian Juchnik obronił tytuł mistrza Jastrzębia Zdroju w tenisie stołowym. W Szkole Podstawowej nr 5 przy ulicy Mazurskiej rozegrano szóstą już edycję mistrzostw Jastrzębia Zdroju w tenisie stołowym.

  Sebastian Juchnik obronił tytuł mistrza Jastrzębia Zdroju w tenisie stołowym. W Szkole Podstawowej nr 5 przy ulicy Mazurskiej rozegrano szóstą już edycję mistrzostw Jastrzębia Zdroju w tenisie stołowym. W zmaganiach startowało 70 zawodników w sześciu kategoriach. Grano tzw. systemem "niepełnym radzieckim", czyli do dwóch przegranych meczów. W kategorii kobiet pierwsze miejsce wywalczyła Magdalena Gowin, druga była Beata Rak. Trzecie miejsce zajęła Joanna Borowska, a czwartą lokatą musiała zadowolić się Jolanta Górska.

  Wśród mężczyzn do lat 30 najlepszy był wspomniany już Sebastian Juchnik. Za nim uplasowali się: Marcin Warchocki Marcin, Paweł Suchodolski Paweł i Krzysztof Góraj.

  W grupie zawodników w wieku od 31 do 50 lat najlepszy okazał się Zdzisław Wanat. Drugi był Roman Kapek, a trzeci Jan Borowski. Na czwartej pozycji uplasował się Andrzej Machej.

  W grupie panów powyżej 50 lat triumfował Andrzej Kościałkowski przed Januszem Kopaczem i Andrzejem Pawlakiem. A czwarte miejsce zajął Wiesław Bieniek.

  Rozegrano także rywalizację open. Tu najlepszy był Jan Borowski przed Romanem Kapkiem i Zdzisławem Wanatem. W grze podwójnej, czyli deblu, najlepsza okazała się para Sebastian Juchnik i Henryk Juchnik. Na drugiej pozycji uplasowali się Andrzej Matusiak i Roman Kapek. Trzeci był duet Jan Borowski i Zdzisław Wanat.

  Sonda

  Czy wiedząc o aferze w łódzkim pogotowiu bałbyś się wezwać karetkę?

  • Nie, nie wszyscy lekarze są przestępcami (53%)
  • Bałbym się, ale i tak w razie np. wypadku nie miałbym innego wyjścia (35%)
  • Tak, straciłem zaufanie do pogotowia ratunkowego (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.