Centrum Górskie Korona Ziemi w Zawoi - to olbrzymia atrakcja turystyczna w bliskim sąsiedztwie woj. śląskiego! To również wielka gratka dla miłośników gór! W tej chwili trwają właśnie dni testowe - podczas których, każdy może odwiedzić to miejsce jeszcze nawet przed oficjalnym otwarciem. Ciekawostka - biletem jest... komiks o górach!

Centrum Górskie Korona Ziemi w Zawoi zaprasza na DNI TESTOWE, które rozpoczęły się 28.12.2014 r.

Centrum Górskie Korona Ziemi serdecznie zaprasza mieszkańców regionu babiogórskiego, turystów odwiedzających Zawoję oraz wszystkich zafascynowanych górami na Dni Testowe Centrum Górskiego (Otwarte), które rozpoczęły się w niedzielę 28 grudnia.

Dla turystów udostępniono serce naszego Centrum Górskiego – SALĘ Z MAKIETAMI NAJWYŻSZYCH SZCZYTÓW ŚWIATA.

W czasie DNI TESTOWYCH każdy odwiedzający będzie mógł zwiedzić pierwszą z sal ekspozycyjnych, opowiadającej o ciekawostkach z zakresu eksploracji górskiej. Podczas zwiedzania organizatorzy zapewniaja profesjonalnych przewodników, którzy wprowadzą wszystkich w magiczny świat gór.

Warunkiem wstępu jest zakupienie barwnego komiksu pod tytułem: „Lodowi Wojownicy” opowiadający o pierwszym historycznym zdobyciu zimą najwyższego szczytu globu – Mount Everestu. Dochód ze sprzedaży komiksów zostanie przekazany na rzecz Centralnego Archiwum Górskiego.

Wejścia na teren Centrum odbywa się o pełnych godzinach tj. 12.00, 13.00 itd. ostatnie wejście o godzinie 17.00. Wejścia tylko z przewodnikiem.

UWAGA!!! WEJŚCIE ZA ZAKUPIENIEM KOMIKSU „LODOWI WOJOWNICY” – ceny:
- ulgowy – 9 zł
- normalny – 14 zł
rodzinny (2+2) – 35 zł

Centrum Górskie Korona Ziemi zlokalizowane jest 150 m od ronda w Zawoi Widły. Jadać w kierunku Krakowa.

Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!