CeZik i Sting w piosence "Wóda To Śmierć". Czy pochodzący z Gliwic Cezik nagrał piosenkę z samym Stingiem? To oczywiście kolejny żart artysty. Nowy klip Klejnuty "Wóda to śmierć feat. Sting" ukazał się 29 grudnia w serwisie youtube.com - i w przeciągu jednej doby obejrzało go blisko pół miliona internautów!

CeZik to pochodzący z Gliwic Cezary Nowak, to z pewnością jeden z najbardziej twórczych polskich muzyków. Zasłynął z tego, że śpiewał w programie Szymona Majewskiego, co więcej, wspak. Potem pojawiły się Klejnuty, gdzie w satyryczny sposób pokazywał Magdę Gessler, Czesława Mozila i Krzysztofa Ibisza.

Gliwiczanin lubi przerabiać cudze piosenki, ale i pisać własne. Multiinstrumentalista nagrał nowy utwór. Razem z nim śpiewa sam Sting. Pojawia się tuż obok Cezika na kanapie, gdy ten przygrywa mu na gitarze. Mało tego - sam Sting śpiewa po polsku! To oczywiście kolejny żart znanego youtubera.Jak Wam się podobało? Czekamy na komentarze...

Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Adler (gość)

Wóda to śmierć? Nie piłeś chłopie mojego wina jagodowego, dwukrotnie przepędzonego, o mocy 80 wolt, to takie pier...ły opowiadasz...To jest eliksir życia, oczywiście jak nie wytrąbi się od razu litra na ryj. "Znaj propoporcjum, mocium panie"