Podczas tegorocznych Jubileuszowych Dni Miasta Jastrzębia-Zdroju na Stadionie Miejskim wystąpią gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej. Impreza odbędzie się 9 i 10 czerwca. Chodzi o Brytyjczyków z Orchestral Manoeuvres in the Dark, czyli OMD - kultowego zespołu wykonującego muzykę z gatunku synth pop.

Znamy już ostatnią gwiazdę, która wystąpi na Dniach Jastrzębia 2018. OMD to dobry wybór?Podczas tegorocznych Jubileuszowych Dni Miasta Jastrzębia-Zdroju na Stadionie Miejskim wystąpią gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej. Impreza odbędzie się 9 i 10 czerwca.

Władze miasta właśnie ujawniły ostatnią gwiazdę, której występu możemy się spodziewać podczas obchodów Dni Miasta. Chodzi o Brytyjczyków z Orchestral Manoeuvres in the Dark, czyli OMD - kultowego zespołu wykonującego muzykę z gatunku synth pop.

Zespół OMD powstał w 1978 roku w angielskim Wirral. Wielokrotnie gościli już w Polsce, a tym razem będzie można zobaczyć ich także w Jastrzębiu-Zdroju. Brytyjczycy będą promować swój najnowszy, wydany w ubiegłym roku album: „The Punishment of Luxury”.

OMD to drugi zagraniczny zespół, który weźmie udział w serii koncertów z okazji Jubileuszowych Dni Miasta. W planie jastrzębskiej imprezy jest także koncert Raya Wilsona, byłego wokalisty Genesis. Prócz nich wystąpią również rodzime gwiazdy muzyki: Kayah i Bregović, Sylwia Przybysz, Natalia Szroeder oraz Don Vasyl.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!