Remont w Jastrzębiu: drogowcy na ulicy Zdrojowej. Droga będzie miała nową nawierzchnię. Koszt? Prawie 1,4 mln zł, z czego ponad 300 tys. zł pochodzi z budżetu państwa.

Remont w Jastrzębiu: drogowcy na ulicy ZdrojowejUlica Zdrojowa w Jastrzębiu-Zdroju będzie miała nową nawierzchnię. Plac budowy został już przekazany wykonawcy i wkrótce drogowcy przystąpią do remontu jezdni. W magistracie proszą kierowców o zwrócenie uwagi na organizację ruchu.

- Stara nawierzchnia jezdni zostanie sfrezowana i ułożona nowa asfaltobetonowa. Mamy też dobrą wiadomość dla pieszych użytkowników, bo przy ul. Zdrojowej przeprowadzony zostanie remont chodnika - mówi Katarzyna Wołczańska z jastrzębskiego urzędu miasta.

Prace będą kosztowały prawie 1,4 mln zł, z czego ponad 300 tys. zł dofinansowania nasze miasto pozyskało z budżetu państwa.

Inwestycje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!