Urząd wydrukował 1500 egzemplarzy kolorowanki dla dzieci, która prezentuje m.in. najciekawsze zakątki i zabytki Jastrzębia. To najnowszy pomysł urzędników na promocję miasta wśród jego najmłodszych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Urząd wydrukował 1500 egzemplarzy kolorowanki dla dzieci, która prezentuje m.in. najciekawsze zakątki i zabytki Jastrzębia. To najnowszy pomysł urzędników na promocję miasta wśród jego najmłodszych. - Dzieci mogą pokolorować m.in. budynek Domu Zdrojowego, rzeźbę "Tańczącej Pary", znajdującą się w Parku Zdrojowym, pałacyk w Boryni, czy obrazek pokazujący pracę w kopalni - wyjaśnia Katarzyna Wołczańska, rzeczniczka UM. Autorką rysunków jest Magdalena Oślizło.

Kolorowankę mieszkańcy mogą dostać w Wydziale Polityki Gospodarczej (pok. 320). Można też wydrukować ją z internetowej strony: www.jastrzebie.pl/publikacje_miasta.html Kolorowanka będzie także rozdawana uczniom szkół oraz przedszkoli i wykorzystywana podczas zajęć.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: