W sylwestra, tak jak w Wigilię, dużo sklepów jest zamykanych wcześniej, jednak nie aż tak wcześnie. Większość z nich będzie czynna do późnego popołudnia. Za to w Nowy Rok otwarte mogą być jedynie osiedlowe sklepiki i sklepy na stacjach benzynowych. W jakich godzinach robić ostatnie zakupy, żeby nie zastać zamkniętych drzwi? Sprawdź godziny otwarcia sklepów w sylwestra.


Wiadomości

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

klaudia84@...

czemu nie czepicie się księży? zero podatku zero zusu utrzymanie państwa i kasa na boku od ludzi tez nie opodatkowana a na starość godna emerytura i znowu utrzymanie państwa. Następnie więźniów? tylko ludzi pracujących , którzy również są podatnikami. W takim razie darmozjady to wszystkie państwowe prace czyli jakieś 70% społeczeństwa. Tylko kto by tam pracował bez przywilejów? Jakby pensja wyglądała tak jak po wszystkich przywilejami to było by choć normalnie. Ale przecież nikt nikomu nie broni iść do pracy jako górnik policjant wojskowy lekarz czy nauczyciel.

Genowefa (gość)

Jakiś de*il kiedyś powiedział, że do górnictwa się dopłaca i wszyscy myślą że to prawda. Nie macie pojęcia jakie podatki płacą kopalnie za eksploatację złóż. Z każdych 10000tyś odprowadzonych do Warszawy, przychodzi parę zł na kopalnię w ramach dotacji. Jak myślicie? Skąd takie wypłaty dla warszawskich urzędników?? Połowa Polaków czerpie zyski z węgla a górnictwo jest dotowane. Chory kraj.

Pierre Do Lee Was (gość)

Górnik niech sie nie odzywa z moich pieniędzy darmozjad dostaje 13 i 14, w jakim kraju rok ma 14 miesięcy?
Z górnikami trzeba zrobić porządek jak w angli w latach 80 Taczerka. Skończyć z przywilejami, normalnie mnie chu... strzela jak słysze że to niebezpieczna i ciężka robota, a co maja powiedzieć przedstawiciele handlowi, kierowcy zawodowi itp.? Ilu ginie lub rannych zostaje górników co roku a ilu takich ludzi którzy zapier...lają po całym kraju za chlebem gdzie dostają może na rękę 2000zł a o takich nagrodach jak wy to mogą zapomnieć? Więc mordy w kubeł krety, macie wcześniejsze emerytury, 13, 14,deputaty i inne barbórki z nieswojej kasy. Jak uważacie że macie niewdzięczną robote i wam się należy to trzeba się było uczyć lub zrezygnować z roboty i poszukać lepszej łatwej i przyjemnej, choć wtedy byście zobaczyli co to znaczy zapier..... za garść ryżu

klientka (gość)

Zazdrośniku górniku porównaj sobie stawki handlowców i stawki górników to szybko się wyleczysz z tej nieładnej cechy charakteru! Pozdro dla wszystkich ekspedientów!!!!!

A.K (gość)

Zyski od Jerycho i innych zagranicznych korporacji idą za granicę bo polskich niewolników nikt nie broni.
W swoich krajach nikt nie pozwolił by tym kapitalistom tak traktować pracowników jak to robią z Polakami.

zazdroszczę handlowcom wolnego. (gość)

Następne przywileje handlowców ? Tak zazdrościcie górnikom a oni w Sylwestra i Nowy Rok pracują.