11 maja w Jar Południowym o godz 16:00 ponownie zostanie zalany falą wózków, dzieciaków, rodziców i dziadków. Ruszamy z II edycją Jastrzębskiego Wyścigu Wózków. Jest to niezwykła inicjatywa , która łączy pokolenia i angażuje całą rodzinę do aktywnego spędzenia czasu.

II Jastrzębski Wyścig Wózków już wkrótce. ZOBACZCIE ZDJĘCIA z pierwszej edycji, W tym roku będzie więcej chętnych? [GALERIA ZDJĘĆ]11 maja w Jar Południowym o godz 16:00 ponownie zostanie zalany falą wózków, dzieciaków, rodziców i dziadków. Ruszamy z II edycją Jastrzębskiego Wyścigu Wózków. Jest to niezwykła inicjatywa , która łączy pokolenia i angażuje całą rodzinę do aktywnego spędzenia czasu.

Impreza jest prowadzona w kilkunastu miastach w Polsce oraz za granicą.

Pomysłodawcami wyścigów jest Stowarzyszenie BuggyGym z Bielska-Białej i to oni opracowali koncepcję ćwiczeń dla mam z wózkiem dziecięcym. Właśnie z nimi stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie rozpoczęło w zeszłym roku współpracę, i tak trwa do dziś i realizujemy swoje wspólne pomysły – mówi Ewelina Auguścik – inicjatorka akcji w Jastrzębiu-Zdroju.


Podczas wyścigów będzie trzeba pokonać dystans ok 100 m.
Wyścig ma być zabawą, ale dla zwycięzców przygotowane są nagrody oraz medale. W imprezie nie chodzi rzecz jasna o wyczyny sportowe, ale o integrację rodzin, mam, a przy okazji to fajny pomysł na ruch na świeżym powietrzu.

ZOBACZCIE, jak fajnie było podczas pierwszej edycji! ZDJĘCIA

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!