Wczoraj strażacy z Jastrzębia-Zdroju w związku z podejrzeniem o zatruciu czadem zostali wezwani na pomoc do nieprzytomnego mężczyzny. Jastrzębianin zasłabł pod prysznicem.

Jastrzębianin zatruł się czadem w mieszkaniu na Poznańskiej. Zasłabł pod prysznicemWezwanie miało miejsce około godziny 11 i dotyczyło jednego z mieszkań w budynku przy ulicy Poznańskiej. Gdy strażacy przybyli na miejsce, ratownicy już udzielali mężczyźnie pomocy medycznej.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu mieszkania – relacjonuje kpt. Daniel Lebioda z PSP w Jastrzębiu-Zdroju. - W mieszkaniu nie stwierdzono obecności tlenku węgla, jednak po włączeniu podgrzewacza wody jego poziom okazał się być wysoki - dodaje.

Jastrzębscy strażacy sprawdzili również inne mieszkania w pionie, w dwóch z nich odnotowując bardzo wysoki poziom czadu. Znalezione tam urządzenia gazowe zostały przekazane do kontroli wraz z zakazem ich użytkowania.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!