Mieszkanki naszego miasta Karolina Palkij i Kaja Łysio ze Studio Ruchu i Tańca "Szok", zdobyły pierwsze miejsce i uzyskały tytuł MISTRZYŃ POLSKI w kategorii duet baletowy do 7 lat. Dziewczynki brały udział w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization, które odbywały się kilka dni temu w Wałbrzychu.

Jastrzębianki Mistrzyniami Polski w duecie baletowym do lat 7! Brawo! [ZDJĘCIA]Mieszkanki naszego miasta Karolina Palkij i Kaja Łysio ze Studio Ruchu i Tańca "Szok"
, zdobyły pierwsze miejsce i uzyskały tytuł MISTRZYŃ POLSKI w kategorii duet baletowy do 7 lat. Dziewczynki brały udział w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization, które odbywały się kilka dni temu w Wałbrzychu.

Dziewczynki będą reprezentowały Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata.
Tancerki znakomicie przygotowała Instruktor , Karolina Słomka, Tancerka, zawodniczka i solistka ST VIVERO od początku Jego istnienia. Ma na koncie trzy tytuły Wicemistrzyni Polski w tańcu. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny i Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie. Jest trenerem tańca klasycznego i jazzowego od 2015r w Studiu Ruchu i Tańca Szok. Przygotowuje solistki i duety na Mistrzostwa Polski oraz grupy na ogólnopolskie konkursy tańca.

Małym baletnicom i ich instruktorce gratulujemy!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!