Do końca miesiąca w Galerii Epicentrum w Miejskim Ośrodku Kultury można zobaczyć wystawę zdjęć wykonanych przez mieszkańców Jastrzębia-Zdroju w ramach projektu pod nazwą „Śląskie pogranicze – wspólna historia miast Hawierzów, Jastrzębie-Zdrój, Karwina”.

Jastrzębie: zobacz wystawę zdjęć miasta autorstwa mieszkańców [ZDJĘCIA]Do końca miesiąca w Galerii Epicentrum w Miejskim Ośrodku Kultury
można zobaczyć wystawę zdjęć wykonanych przez mieszkańców Jastrzębia-Zdroju w ramach projektu pod nazwą „Śląskie pogranicze – wspólna historia miast Hawierzów, Jastrzębie-Zdrój, Karwina”.

Prezentowane zdjęcia są efektem indywidualnych spojrzeń mieszkańców tych trzech miast na otaczający ich krajobraz.
Konkurs powstał w celu pobudzenia wyobraźni mieszkańców, mających za zadanie uchwycenie obrazu swych miast w kontekście ich przeszłości.

W piątek, 13 kwietnia, odbył się już wernisaż, podczas którego wręczono nagrody autorom wyróżnionych zdjęć.

Jastrzębie-Zdrój to pierwsze miasto na trasie tej międzynarodowej wystawy – będzie ona prezentowana również w maju w Hawierzowie i w czerwcu w Karwinie.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!