Szlachetna Paczka w Jastrzębiu: pomogli najbardziej potrzebującym. Finał 3. edycji akcji za nami. Wolontariusze włączyli do projektu w sumie 38 rodzin. Łączna kwota otrzymanych paczek to około 80 tys. złotych.

Szlachetna Paczka w Jastrzębiu: pomogli najbardziej potrzebującymFinał trzeciej edycji Szlachetnej Paczki w Jastrzębiu-Zdroju za nami! W tym roku w projekt zaangażowało się 26 wolontariuszy, którzy odwiedzili ponad 70 rodzin. Magazyn już po raz drugi mieścił się w Gimnazjum nr 8 w naszym mieście. Przy rozwożeniu paczek pomagała jastrzębska straż pożarna, a darczyńcami zostali też m.in. Kamil Glik z rodziną, siatkarze Jastrzębskiego Węgla, hokeiści z JKH GKS Jastrzębie, stowarzyszenie kibiców JKH, Urząd Miasta, Fitness MOSiR, lokalne szkoły, firmy, banki oraz osoby prywatne.

- Do projektu włączono 38 rodzin, które bardzo szybko znalazły swoich darczyńców. Łączna kwota otrzymanych paczek to około 80 tys. złotych - wylicza Diana Świst, koordynatorka Szlachetnej Paczki w Jastrzębiu-Zdroju.

Szlachetna Paczka w Jastrzębiu: pomogli najbardziej potrzebującym. Zobaczcie zdjęcia!

Więcej na ten temat przeczytacie w jastrzębskim tygodniku, który ukaże się w Dzienniku Zachodnim w najbliższy piątek (18 grudnia).

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!