Katalog IKEA 2018: JUŻ JEST! Mamy dla Was cały, nowy katalog IKEA 2018. Zobaczcie, co przygotowała IKEA na 2018 rok, nim jeszcze katalog trafi do Waszych skrzynek na listy. W katalogu na przyszły rok szwedzka marka zaskakuje pomysłami. Znajdziemy w nim nie tylko typowo skandynawskie aranżacje, do których Ikea nas już przyzwyczaiła, ale również bardziej tropikalny czy orientalny klimat i mnóstwo barw i złotych akcentów. Kliknij w galerię powyżej i zobacz, co znajdziesz w nowym katalogu IKEA.

Katalog IKEA 2018: szwedzka marka zaskakuje pomysłami! [KATALOG IKEA ONLINE]

„Make room for life”, to nowe motto marki na 2018 rok. Oznacz dosłownie "Zrób miejsce na życie". Takim hasłem otwiera się nowy katalog IKEA 2018. Chodzi i o to, aby swoją codzienną przestrzeń w swoich czterech ścianach zaaranżować tak, aby była idealna i zgodna z naszymi oczekiwaniami. Aby dobrze żyło nam się na co dzień. I tak korzystając z inspiracji zawartych w nowym katalogu IKEA 218 szybko zmienimy salon w jadalnię czy pokój dzienny. A miejsce w sypialni zagospodarujemy tak, aby nasz sen był zdrowy.

To miejsce, w którym spędzamy większość wolnego czasu, dlatego IKEA w nowym katalogu zachęca do zmian właśnie w tym miejscu.

W nowym katalogu IKEA 2018 dominują ciemne, głębokie kolory, głównie zieleń i granat, kwiatowe wzory i bujna roślinność, to najważniejsze cechy nowego wystroju.

Część nowości z katalogi pojawi się w sprzedaży od razu, inne uzupełnią ofertę sklepów w ciągu roku. Katalog IKEA 2018 tradycyjnie został podzielony na tematycznie na m.in. kuchnię, pokój dzienny, sypialnię, jadalnię, przedpokój. Znajdziemy w nim zarówno przedmioty do wystroju wnętrz, przechowywania ale i atrakcyjne dodatki.

IKEA zachęca, aby znaleźć miejsce dla rzeczy, które się kocha i skupić się na tym czego się potrzebuje. Sytuacja finansowa nie powinna określać charakteru domu, każdy znajdzie więc coś na swoją kieszeń - zapewnia sieć.

- Warto też zadać sobie pytanie, na czym chcemy się skupić i na co potrzebujemy najwięcej miejsca. Nasz dom może być umeblowany pod kątem przyjmowania gości i spędzania czasu z rodziną, lub stanowić prawdziwą oazę spokoju, gdzie będziemy się relaksować i odpoczywać.

W katalogu znajdziemy wiele wskazówek i porad. Firma zamieściła też ekologiczne porady dotyczące ograniczania odpadów i przechowywania żywności. Nie zabraknie również reportaży i historii.

NOWY KATALOG IKEA 2018: ONLINE


Katalog Ikea to kilkaset stron podzielonych tematycznie. Znajdziemy w nim gotowe aranżacje całych pomieszczeń, jak również pojedyncze produkty. Katalog jest podzielony na przedmioty do sypialni, kuchni salonu, pokoju dziecięcego, łazienki, przedpokoju i ogrodu. Nie brakuje też tak niezbędnych rzeczy jak tekstylia, przybory kuchenne, sztućce, garnki, talerze.

Nowy katalog IKEA Wydrukowano w 203 mln egzemplarzy w 35 językach. Katalog trafi do 52 krajów. Na rynek Polski zostanie wypuszczone 7 mln egzemplarzy nowego katalogu IKEA 2018, które trafią do skrzynek pocztowych i punktów sprzedaży. Jeśli mieszkacie poza obszarem dystrybucji katalogu, wystarczy zadzwonić na Domolinię pod nr. 22 275 00 00 lub wysłać e-mail: info.ikea.pl@ikea.com. Katalog zostanie również udostępniony w sieci.Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!