"Jesteśmy z wami" to tytuł piosenki zespołu Głębia, którą napisał Marek Fibic z okazji tegorocznego Mundialu. Zdjęcia do teledysku z kibicami z regionu kręcono przy "Zameczku" w Czernicy. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Kręcili teledysk do piosenki na Mundial z kibicami z regionu! ZDJĘCIA I WIDEOKilkadziesiąt osób wzięło udział teledysku do utworu "Jesteśmy z wami", który powstał z okazji tegorocznego Mundialu. Autorem piosenki jest Marek Fibic, na co dzień instruktor nauki jazdy i radny Pszowa, a po godzinach twórca poezji. Utwór zaśpiewał Dawid Klimanek, wokalista grupy Głębia, a stworzeniem klipu zajął się Bogusław Porwoł. Do udziału w teledysku zaproszono kibiców z okolicy. Zdjęcia do klipu kręcono już przed rybnicką bazyliką, a wkrótce również kibice i kamera pojawią się na stadionie w Rybniku. Premierę teledysku zaplanowano na 15 maja.


ZOBACZ PRÓBNE ZDJĘCIA DO TELEDYSKU!


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!