Uwodzicielska, zmysłowa i niegrzeczna. Taka jest bielizna erotyczna firmy z Zabrza, którą tworzą wyłącznie kobiety. Śląska firma Me Seduce produkuje, jako jedyna w Polsce... nasutniki, czyli fantazyjne ozdoby na sutki, ostatni hit mody erotycznej. Zobacz zdjęcia...


Tabu? Zależy dla kogo...

Co roku w październiku zabrzańska firma wystawia swoje produkty na prestiżowych targach branżowych eroFame w Hanowerze.

To właśnie tam kilka lat temu, firma zaprezentowała po raz pierwszy nasutniki. Jak zapewnia właścicielka, żaden inny producent gadżetów erotycznych w Polsce nie zajmuje się ich produkcją. Z kolei firmy zagraniczne sięgają zazwyczaj po chińskie zamienniki, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też nasutniki Me Seduce szybko zdobyły uznanie klientów m.in. z Arabii Saudyjskiej, którzy poszukują produktów wykonywanych wyłącznie w Europie.

Duże znaczenie ma też opakowanie. Sama bielizna zapakowana jest w delikatną bibułkę, a następnie w pudełko i obwolutę, na której jest zdjęcie seksownej modelki w bieliźnie. Trzeba jednak pamiętać, że „co kraj, to obyczaj”, dlatego...

- Klientom z Arabii Saudyjskiej dostarczamy produkty w stonowanych, czarnych pudełkach z logo firmy, bez obwoluty, ponieważ na granicy towar zostałby cofnięty, gdyby na pudełku znalazło się zdjęcie modelki w bieliźnie – tłumaczy właścicielka firmy. Pudełka z obwolutą, na której widnieje wizerunek modelki, wysyłane są np. do krajów europejskich i Rosji.

Kto kupuje tego rodzaju bieliznę i gadżety? Doświadczenie pokazuje, że wszyscy. Firma produkuje rozmiary duże i małe, modele dedykowane są dla pań w średnim i starszym wieku. Generalnie, każdy zaopatruje się w erotyczną bieliznę, choć chętniej robią to klienci z zagranicy niż z Polski.

- Klienci z zagranicy przyjęli nasze produkty dużo szybciej niż w Polsce. Widzimy to przede wszystkim w wielkościach zamówień, które realizujemy – mówi Justyna Szefczyk.

Skąd się to bierze? - Polska wciąż przechodzi metamorfozę i dużo się u nas zmienia. Polacy robią się bardziej otwarci na kwestie strojów erotycznych i szukają urozmaiceń w sypialni, choć nadal jesteśmy w tyle za Europą – mówi Edyta Szczekocka. - Przykładem są nasi sąsiedzi Czesi, którzy są bardziej otwarci, co można zauważyć m.in. w sposobie prowadzenia edukacji seksualnej w szkołach, czy w szerokiej ofercie czasopism erotycznych występujących w sklepach dla dorosłych – zauważa właścicielka.

Jak dodaje, z reguły kobiety są bardziej otwarte na eksperymentowanie niż mężczyźni, dlatego jest tak mało bielizny erotycznej dla panów.

- Jesteśmy firmą trochę „seksistowską”, bo pracują u nas tylko kobiety – żartuje pani Edyta. - Przez krótki czas zatrudniałyśmy dwóch mężczyzn, ale panowie z natury są bardziej nieśmiali, szybko się czerwienią i szukają innych miejsc zatrudnienia – komentuje z rozbawieniem właścicielka.

Rozrywka

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zdziwko (gość)

http://www.echodnia.eu/strefa-biznesu/firma/a/nowa-firma-wprowadza-sie-do-ostrowca-produkuje-bielizne-erotyczna,12647617/
to chyba jednak srednio Zabrze

karol (gość)

Strach w miejscu publicznym wchodzic na ta strone bo wyglada jak tania strona erotyczna. a przeciez to miala byc strona z wiadomosciami o Zabrzu. Wywalam z zakladek, żegnajci

Obserwator z Wysoki (gość) (W)

Kompleksy to ma cały PIS nienawidzę tej partii i ich członków dlatego głosuję na Platformę Obywatelską. Nienawidzę TRWAMU i tych szaleńców. Nie głosowałem na Dudę i Szydło. Kukiza też nienawidzę.

W (gość)

Czy ktoś w Waszej redakcji ma jakieś kompleksy seksualne czy może zamierzacie zmienić profil? Na głównej stronie newsy biznes - erotyczna bielizna, rozrywka - latex night, noc kobiet - same zdjęcia półnagich tyłków i dekoltów... Naprawdę uważacie, że to są newsy na pierwszą stronę zaraz pod zdjęciem z wypadku, w którym zginęły 2 osoby? Żenada...