Rozpoczął się proces stawiania drewnianej konstrukcji tężni solankowej. Dokonano obsypania wszystkich ścian zewnętrznych budynku technologicznego, rozprowadzano w nim kable elektroniczne, jak również ocieplono i wlano posadzkę w jego wnętrzu - informuje urząd.

OWN Jastrzębie: już widać tężnię. Ruszyła budowa drewnianej konstrukcji NOWE ZDJĘCIA
Praca wre na budowie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Rozpoczął się proces stawiania drewnianej konstrukcji tężni solankowej. Dokonano obsypania wszystkich ścian zewnętrznych budynku technologicznego, rozprowadzano w nim kable elektroniczne, jak również ocieplono i wlano posadzkę w jego wnętrzu.

ZOBACZ WIĘCEJ
BUDOWA OWN Z LOTU PTAKA!

- Kolejnym etapem, który obecnie jest realizowany na OWN-ie jest obkładanie ławek na parku widokowym specjalnym drewnem Bangkirai. Jest drewnem niezwykle twardym, posiadającym pierwszą klasę twardości. Czyni to z niego idealny materiał właśnie o takim przeznaczeniu, ponieważ jest ono bardzo odporne na warunki atmosferyczne - wyjaśnia Katarzyna Wołczańska, rzecznik UM Jastrzębie,


Przypominamy, latem OWN ma się zmienić nie do poznania.

Inwestycje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!