PILNE: w piątek, 13 kwietnia, zaczyna się rozbiórka wiaduktu na Witczaka w Jastrzębiu. Uważajcie w tym rejonie PILNE: w piątek, 13 kwietnia, zaczyna się rozbiórka wiaduktu na Witczaka w Jastrzębiu. Uważajcie w tym rejonie

Wpiątek, 13 kwietnia, zaczyna się rozbiórka wiaduktu na Witczaka w Jastrzębiu. Uważajcie w tym rejonie (© arc.)

Od piątku, 13 kwietnia, PKP przystąpią do rozbiórki wiaduktu kolejowego nad ulicą Witczaka. Należy zwrócić uwagę na wprowadzone oznakowanie i zachować ostrożność.

PILNE: w piątek, 13 kwietnia, zaczyna się rozbiórka wiaduktu na Witczaka w Jastrzębiu. Uważajcie w tym rejonie
Ze względu na zły stan techniczny obiektu kolejowego, ulica Witczaka na odcinku od ulicy Wodzisławskiej do zjazdu do oczyszczalni ścieków musiała zostać zamknięta dla ruchu. Dojazd do obiektów położonych na tym terenie jest możliwy od ulicy 1 Maja. To utrudnienie dla mieszkańców, którzy skracali sobie tędy drogę do Zdroju.

Zależy nam na tym, aby ulica Witczaka była przejezdna, dlatego zabiegaliśmy by PKP jak najszybciej przeprowadziły remont bądź rozbiórkę wiaduktu. Rozmowy przyniosły efekt i ruszą prace – wyjaśnia Roman Foksowicz, zastępca prezydenta miasta.

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!