Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Poradnia internistyczna w Jastrzębiu. Powstały dwa nowe gabinety dla dorosłych w przyszpitalnej przychodni.

Poradnia internistyczna w Jastrzębiu:

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu – Zdroju informuje, że Narodowy Fundusz Zdrowia wystąpił o zawarcie porozumienia ze Szpitalem celem zabezpieczenia dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej POZ od dnia 2 stycznia 2015 r.

- W związku z powyższym od dnia 2 stycznia 2015 r. uruchomione zostaną dwa gabinety internistyczne (dla dorosłych) zlokalizowane na terenie Poradni Specjalistycznych Przyszpitalnych budynku głównego Szpitala przy Alei Jana Pawła II 7. Dzieci będą przyjmowane w gabinecie pediatrycznym zlokalizowanym na terenie NZOZ - u HERMED przy ul. Krasickiego 21 w Jastrzębiu – Zdroju. Opiekę lekarską i pielęgniarską zapewni personel Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu – Zdroju - informuje Alicja Brocka, rzeczniczka szpitala w Jastrzębiu.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!