PRZEDSZKOLE NA MEDAL: Trwa wielka akcja "Dziennika Zachodniego" poświęcona przedszkolom! Które przedszkola są najlepsze w miastach i powiatach? Które nauczycielki są najbardziej lubiane przez dzieci i cenione przez rodziców? Która grupa przedszkolna jest najsympatyczniejsza? Zobaczcie zdjęcia przedszkolaków!

Przez najbliższe dwa miesiące maluchy i starszaki z przedszkoli województwa śląskiego oraz ich nauczycielki będą gościć na łamach "Dziennika Zachodniego" i na stronach naszego serwisu internetowego.

Osobno w miastach oraz we wszystkich powiatach wybierzemy Przedszkole Roku, Nauczycielkę Przedszkola Roku oraz najsympatyczniejszą grupę przedszkolną.

W sobotę, 21 kwietnia do gazety dołączymy pamiątkowy dodatek ze zdjęciami grup przedszkolnych z całego województwa śląskiego.

Czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i nauczycielek, lecz przede wszystkim dla dzieci! (czytaj więcej o nagrodach poniżej).

Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 13 kwietnia i będzie trwać do piątku, 18 maja.

Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

były przedszkolak;-) (gość)

Pani przedszkolanka też na medal:-) Żenię się z Panią, to już postanowione;-)

niedaleka przyszłość (gość)

W przestrzeni publicznej pojawił się temat ubezpieczeń budynków placówek oświatowych - warty zainteresowania.
Swego czasu zakładanie monitoringów we wszystkich tych obiektach zlecono mężowi obecnej dyrektor wydziału
(wówczas pełniła funkcję zastępcy naczelnika). Piszemy o faktach (nie domniemaniach) !

gość (gość)

Ktoś, kto wgrywał te zdjęcia na serwer, nie zastanowił się, co robi. Niektóre ze zdjęć są "do góry nogami" czyli odwrócone. Należałoby to poprawić.