Prokuratura w Jastrzębiu-Zdroju poinformowała dziś rano o nowych faktach na temat tragicznej zbrodni w Jastrzębiu-Zdroju.

- 41-letni mężczyzna zginął poprzez powieszenie, z kolei 41-letnia kobieta i 14-letnia dziewczyna zginęły poprzez zadane rany kłute - informuje Jacek Rzeszowski, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju. Więcej szczegółów ma ustalić sekcja zwłok, która prawdopodobnie zostanie zlecona. Co ważne, prokuratura nie potwierdza pogłosek na temat rzekomego użycia broni palnej.

Tymczasem od rana w Gimnazjum Numer 8, w którym pracowała zamordowana kobieta odbywają się spotkania z uczniami. - Wszyscy tutaj jesteśmy w ogromnym szoku. Na razie nie jestem w stanie rozmawiać o tej tragedii. Każdy przeżywa to osobiście - przyznaje Bernadeta Figura, dyrektor szkoły, w której 40-latka była polonistką. była tez wychowawczynią, uczniowie mówią o niej same ciepłe słowa. Poza tym udzielała się na rzecz szkoły, prowadziła m.in. stronę internetową.

W szoku są także uczniowie i pracownicy Gimnazjum w Zespole Szkół Numer 3 w Jastrzębiu-Zdroju, do którego uczęszczała 14-letnia dziewczyna. O tragedii mówi się dziś również w Szkole Podstawowej Nr 6, do której uczęszczała jeszcze rok temu nastolatka. - Nie było z nią nigdy żadnych kłopotów. Była aktywna, udzielała się w kółkach pozalekcyjnych, grzeczna - wspominają nauczyciele w szkole.

Przypomnijmy, do odkrycia makabrycznej zbrodni w Jastrzębiu, w której zginęła 3-osobowa rodzina doszło wczoraj w południe. Ofiarami są 41-letni policjant, jego 40-letnia żona i 14-letnia córka.


Policjant zamordował żonę, córkę i się powiesił? [NOWE FAKTY]

Tragedia w Jastrzębiu - Zdroju. Zobacz, co ustalił na ten temat Dziennik Zachodni

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!