Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Siatkarski weekend w Jastrzębiu FOTOGALERIA

Katarzyna Spyrka
Jastrzębski Węgiel przegrał w niedzielę czwarty mecz z Zaksą i tym samym decydujące spotkanie o brązowy medal Mistrzostw Polski rozegra w środę w Kędzierzynie. - Za szybko uwierzyliśmy w wygraną - skwitował po meczu, trener Lorenzo Bernardi. Jastrzębianie nie wyrwali dziś rywalom ani jednego seta, tak, jak w sobotę to kędzierzynianie nie dali rady wygrać ani jednej partii z gospodarzami.

A tak było w sobotę

Jastrzębski Węgiel wygrał dziś trzeci mecz z Zaksą o brązowy medal Mistrzostw Polski 3:0 (25:23, 25:22, 25:15). Goście nie mieli w tym spotkaniu zbyt wiele do powiedzenia. Gospodarze okazali się lepsi na zagrywce, w ataku i dobrze grali blokiem. W trzecim secie już na początku wypracowali sobie 8-punktową przewagę i tym samym było niemal pewne, że nie wypuszczą zwycięstwa z rąk. MVP został rozgrywający jastrzębian - Vinhedo. W rywalizacji do trzech zwycięstw, Jastrzębski prowadzi 2:1. Dzisiejsze spotkanie w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu może się okazać decydujące. - Idziemy się zregenerować i jutro będziemy walczyć dalej - zapowiedział kapitan pomarańczowych, Zbigniew Bartman. - Idziemy spać z nadzieją, że jutro będzie lepiej, bo dzisiejszy mecz zupełnie nam nie wyszedł - stwierdził po meczu trener gości. Dzisiejszy mecz zaczyna się o godzinie 17.