Slalom o Puchar Prezydenta Jastrzębia odbędzie się jak zwykle na stoku w Istebnej. Impreza odbędzie się 25 stycznia.

VIII Rodzinny Slalom Gigant o puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój odbędzie się 25 stycznia. Organizatorzy gwarantują dojazd autokarem spod Urzędu Miasta o godz. 8. Zawody rozpoczną się ok. godz. 11. Powrót planowany ok. godz. 16.30.

Zgłoszenia wraz z wpisowym:
-30 zł – osoby dorosłe;
-20 zł – dzieci i młodzież do 19 r.ż.(1996 i młodsi- na podstawie leg.szkolnej)
-15 zł – osoby towarzyszące, które nie startują w slalomie (transport, posiłek, ubezpieczenie, bez karnetu)

Zapisy przyjmowane są w MOSiR Jastrzębie-Zdrój pok. 6, od 2.01 do dnia 16.01 - wyłącznie osobiście w godz.7.30-15.30, inf. tel. 32 4718-614 w.24.; do zgłoszenia potrzebne dane, tj. adres zamieszkania oraz data urodzenia.

- W zgłoszeniu należy podać następujące informacje: imię nazwisko zawodnika, adres, data ur. a także czy zawodnik zamierza dojechać na stok własnym środkiem lokomocji, czy autobusem zabezpieczonym przez organizatora. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń (organizatorzy przewidują grupę do 140 zawodników) - informują organizatorzy.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!