Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wojewódzki Sztab Kryzysowy odnotował trzy zgony: w Bytomiu, Rudzie Śląskiej i Zabrzu. Trzy osoby województwa śląskiego zginęły na drodze, w pracy i w płomieniach w mieszkaniu.

Jak nas poinformował dyżurny Wojewódzkiego Sztabu Kryzysowego w Katowicach w tym ostatnim dniu roku 2014 zginęło trzech mężczyzn.

Pierwszy - o 12.45 na DK 94 w Bytomiu, gdzie doszło do zderzenia opla i mercedesa. Zginął kierowca opla. Utrudnienia trwały do ok. 15.30.

Drugi - zginął na składzie budowlanym w Rudzie Śląskiej. Podczas załadunku węgla 61-letni mężczyzna ześliznął się z maszyny i został przygnieciony przez koparkę.

Trzeci - o 14.13 w Zabrzu, gdzie wybuchł pożar w jednym z mieszkań. W płomieniach zginął 57-mężczyzna.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwaj synowie tego mężczyzny wyszli z mieszkania przed południem. Kiedy wrócili (obaj lub jeden z nich), w mieszkaniu był ogień. Niestety, mężczyzny nie udało się już uratować - informuje Marek Wypych, rzecznik KMP w Zabrzu. - Biegły pomoże nam w ustaleniu przyczyn tego pożaru.

Wiadomości

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieszkaniec (gość)

Wojewódzki Sztab Kryzysowy- a gdzie on jest? Bo ja znam jedynie Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego. To z jego raportu pochodzą te informacje

mati (gość)

Wczoraj około 22.00 uległo spaleniu mieszkanie na Łacznej .Mysle ze to artykuł bardziej pasujacy do Naszego miasta.Pozdrawiam redakcje.Wezcie sie do roboty w Nowym Roku i ruszcie w teren .