Studniówka 2018. Już wkrótce w naszym regionie zabrzmią po raz pierwszy w tym roku polonezy Kilara i Ogińskiego. Sezon studniówkowy rozpocznie się wkrótce na dobre. Na zdjęciach powyżej prezentujemy wybrane fotografie z ostatnich studniówek w naszym województwie...

Powyżej w galerii prezentujemy zdjęcia za studniówek w woj. śląskim, z ubiegłego roku.

Studniówka 2018 - Jaką sukienkę wybrać?

Przede wszystkim w studniówkowych stylizacjach warto postawić na umiar, smak i skromność aby nie skończyć jako panna młoda, od której różni nas tylko kolor sukienki. W tym sezonie na wszelkie bale karnawałowe i imprezy wybieramy sukienki o kroju baskinki, a także ozdobione dżetami i cekinami sukienki o długości pomiędzy mini a midi - szalowe, długie suknie z trenem mogą niepotrzebnie dodać nam lat. Jeśli natomiast wolimy proste, eleganckie sukienki, to warto zdecydować się na modny ołówkowy fason bez dekoltu, ozdobiony złotymi i srebrnymi cekinami. W połowie zimy do łask wróciły pudrowe odcienie różu. Róż króluje nawet na płaszczach i akcesoriach ale ten pastelowy!

Dobrze sprzedają się czerwone i czarne sukienki na ramiączkach z tiulowymi marszczeniami oraz suknie z tafty w kolorze granatowym.

Cena takiej sukienki zaczyna się od 100 zł, ale bardziej posażne panny zamawiają kreacje w salonach sukien ślubnych (z ciemnej tafty, z draperiami, falbanami), a wtedy cena zaczyna się od 500 zł wzwyż. Do tego dodatki: buty, torebki, biżuteria, fryzjer, o kosmetyczce i manicurzystce nie wspominając (przynajmniej po 100 zł).

Sukienki na studniówkę 2018. Długie czy krótkie? Prezentujemy nasze TOP 50 [ZDJĘCIA SUKIENEK - kliknij!]


Studniówka 2018 - Jaka fryzurę?

Jeśli chodzi o włosy zawsze dobrze wyglądać będą proste, lśniące włosy lub błyszczące loki, piórkowe akcesoria oraz kontrastowe spinki. Kolejną rzeczą, o której nie można zapomnieć to objętość, która obowiązuje przy rozpuszczonych włosach. Zapominamy o kokach i upięciach jak z wesela, a makijażem tylko podkreślamy naturalne walory.

Studniówka 2018 - A dla niego?


Studniówka