Studniówka 2018 Zespołu Szkół nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju! Ale zabawa! ZOBACZCIE ZDJĘCIA CZĘŚĆ I Wieczorowe stroje, suto zastawione pysznościami stoły - cztery klasy liceum Zespołu Szkół nr 1 z Jastrzębia mają za sobą wspaniałą studniówkę w Czechowicach-Dziedzicach. ZNAJDŹCIE SIĘ NA ZDJĘCIACH!

Studniówka 2018 Zespołu Szkół nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju! Ale zabawa! ZOBACZCIE ZDJĘCIA CZĘŚĆ IWieczorowe stroje, suto zastawione pysznościami stoły - cztery klasy liceum Zespołu Szkół nr 1 z Jastrzębia mają za sobą wspaniałą studniówkę w Czechowicach-Dziedzicach

SZALEŃSTWO NA PARKIECIE. II CZĘŚĆ ZDJĘĆ STUDNIÓWKI ZS nr !!

To była wspaniała zabawa do białego rana, bo do 4 nad ranem! Dziś przedstawiamy wspaniałą studniówkę, którą mają za sobą uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z Jastrzębia-Zdroju. Gdzie się bawili? Udali się aż do Czechowic-Dziedzic, imprezowali w dworku Eureka, Daleko? Nie było z tym kłopotu, bo spod szkoły zabrał ich tam autokar, a po imprezie przywiózł z powrotem.

Na parkiecie rewia mody - panie w kreacjach wieczorowych wyglądały przepięknie - dominujący kolor - czerwienie w różnych odcieniach, ale też nie brakowało sukni czarnych, niebieskich, czy soczyście zielonych.

Co w menu? Na kolację pierś z kurczaka zapiekana z mozarellą, pieczone ziemniaczki, później szwedzki stół z fantastycznymi przekąskami. W nocy pojawił się nawet barszcz z krokietem, a także żurek.

Dla lubiących słodkości do gustu przypadł pyszny sernik, kolejki ustawiały się przed czekoladową fontanną.

SZALEŃSTWO NA PARKIECIE. II CZĘŚĆ ZDJĘĆ STUDNIÓWKI ZS nr !!

W imprezie uczestniczyły wszystkiego cztery klasy liceum - łącznie bawiło się około 170 osób!

Studniówka 2018 Zespołu Szkół nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju! Ale zabawa! ZOBACZCIE ZDJĘCIA CZĘŚĆ I


A JAK BYŁO W INNEJ SZKOLE W JASTRZĘBIU? ZOBACZCIE, PORÓWNAJCIE:
STUDNIÓWKA 2018 w ZESPOLE SZKÓŁ NR 2. KORFANTY SZALAŁ DO RANA!Studniówka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

uczennica zs1 (gość)

czy uczniowie zs1 wyrazali zgode na upublicznianie wszystkich zdjęć na internecie? nie przypominam sobie. JESTEM ZNIESMACZONA.