Studniówka 2018 Zespołu Szkół nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju! Ale zabawa! ZOBACZCIE ZDJĘCIA CZĘŚĆ 2. Tym razem zobaczcie zdjęcia z szaleństwa na parkiecie. A impreza trwała do 4 nar ranem! POSZUKAJCIE SIĘ NA ZDJĘCIACH

Studniówka 2018 Zespołu Szkół nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju! Ale zabawa! ZOBACZCIE ZDJĘCIA CZĘŚĆ 2Tym razem zobaczcie zdjęcia z szaleństwa na parkiecie. A impreza trwała do 4 nar ranem! POSZUKAJCIE SIĘ NA ZDJĘCIACH

Przypomnijmy, uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z Jastrzębia-Zdroju bawili się wCzechowicach-Dziedzicach, imprezowali w dworku Eureka, Daleko? Nie było z tym kłopotu, bo spod szkoły zabrał ich tam autokar, a po imprezie przywiózł z powrotem.

STUDNIÓWKA ZS nr 1 - ZDJĘCIA CZĘŚĆ 1. POLONEZ, FOTKI GRUPOWE

W imprezie uczestniczyły wszystkiego cztery klasy liceum - łącznie bawiło się około 170 osób! Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na stronie internetowej: jastrzebiezdroj. naszemiasto.pl.

STUDNIÓWKA ZS nr 1 - ZDJĘCIA CZĘŚĆ 1. POLONEZ, FOTKI GRUPOWE

JAK BYŁO W INNEJ SZKOLE W JASTRZĘBIU? ZOBACZCIE
STUDNIÓWKA 2018 w ZESPOLE SZKÓŁ NR 2. KORFANTY SZALAŁ DO RANA!

Studniówka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

uczennicazs1 (gość)

czy uczniowie zs1 wyrazali zgode na upublicznianie wszystkich zdjęć na internecie? nie przypominam sobie. JESTEM ZNIESMACZONA.