Studniówka 2018 Zespołu Szkół nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Piękne panie, przystojni panowie i zabawa do białego rana - czego chcieć więcej? Zobaczcie nowe zdjęcia z wystrzałowej studniówki!

Studniówka 2018 Zespołu Szkół nr 2 w Jastrzębiu-ZdrojuW sobotę, 20 stycznia, w lokalu Restauracja Hotelowa w Zebrzydowicach maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju mieli swoją wystrzałową studniówkę. Bawili się do białego rana! Mamy nowe zdjęcia z tej imprezy. Zobaczcie!

POLECAMY WASZEJ UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Studniówka 2018 - jak się przygotować? Podpowiadamy [ZDJĘCIA]Sukienka na studniówkę 2018. Długa czy krótka?Makijaż na studniówkę 2018. Jaki zrobić make-up? [WIDEO]Studniówka 2018: Garnitury [JAKI WYBRAĆ?] koszula, krawat, mucha...Najmodniejsze sukienki studniówkowe. Jaką kreację wybrać na bal przedmaturalny?

Studniówka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!