Studniówka Zespołu Szkół nr 6 z Jastrzębia-Zdroju. 300 osób na sali! ZDJĘCIA Jak przystało na największą szkołę w górniczym Jastrzębiu, studniówka była naprawdę wspaniała. Uczniowie pochwalili się nam zdjęciami.

Studniówka Zespołu Szkół nr 6 z Jastrzębia-Zdroju. 300 osób na sali! ZDJĘCIAJak przystało na największą szkołę w górniczym Jastrzębiu, studniówka była naprawdę wspaniała. Uczniowie pochwalili się nam zdjęciami.

Uczniowie czterech klas techników Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - około 220 uczniów licząc razem z osobami towarzyszącymi, plus ok. 60 nauczycieli, bal maturalny świętowali w restauracji Kuban w Goczałkowicach-Zdroju.

To studniówka czterech klas technikum: technik analityk, mechatronik, informatyk, elektryk i górnik. Impreza trwała niemal do białego rana.

A co w menu? Danie główne: tradycyjny rosół z makaronem. W drugim daniu powiało kuchnią włoską: pierś z kurczaka z grilla, zapiekana z pomirodami i mozarellą. Puree i zestaw surówek.

Na deser coś pysznego: ciasto cappuccino, sernik. Późną nocą dwie kolacje, by uzupełnić kalorie po szaleństwie na parkiecie. Barszcz z krokietem i gulasz wieprzowy z chlebem.

SPECJALNY SERWIS DZ: STUDNIÓWKI 2018 ZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWEK W WOJ ŚLĄSKIM

ZOBACZ TAKŻE:
MISS STUDNIÓWKI 2018 Królowe balów maturalnych
Wyjątkowe zaręczyny na studniówce ZST w Wodzisławiu Śląskim
Alkohol na studniówce? Maturzyści piją pod stolikami


POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:


Studniówka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!