- To skandal, co wyprawiają ludzie na basenie czy w saunie. Trzeba ich uczyć zasad higieny – napisał do nas Internauta, Paweł. – Może byście poruszyli ten problem? Niech się też ludzie wypowiedzą. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i przeczytaj ten list!


Wiadomości

Komentarze (84)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość) (MiMi)

Jeszcze gorzej na Pogorii IV, gdzie wejście jest za free. Na plaże w Wojkowicach Kościelnych przyjeżdża chyba cała metropolia, a co po sobie zostawiają, każdy widzi. Wstyd.

AntyCygan (gość) (Beuthner)

Mieliście chyba do mycia węgla..W szkole mature też piszesz tak jak ''godosz'' !!! Niepełne podstawowe i do kopalni...teraz tłuki biedaszyby myją

MiMi (gość)

Biedota korzysta z miejskich basenów. Tam gdzie wejście za 10 zł. tam pływają syfy w wodzie. Tam gdzie wejście 100 zł. tam czysto. Niezależnie czy Katowice, Sosnowiec, Kraków, Warszawa. Zawsze patologia psuła wszystko i psuje.

Pływak (gość)

Merytorycznie, bo to ważna sprawa. Przed wejściem do basenu należy się dokładnie umyć pod prysznicem i nie ma tu znaczenia czy w stroju czy bez. Niech wszyscy korzystający z basenów to robią dla dobra swojego i swoich najbliższych. Wtedy też zarządzający basenami nie będą musieli mocno chlorować lub ozonować wody. Woda w pływalniach i parkach wodnych jest sprawdzana kilkakrotnie w ciągu dnia, uzdatniana na bieżąco i pod stalą kontrolą Sanepidu. Co ciekawe, przepisy dotyczące jakości wody w nieckach basenowych musi mieć parametry lepsze niż woda do picia w tzw.kranie. Zainteresowanych odsyłam do przepisów. (Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach)

brudna du.a (gość)

Bytom OSiR - pływalnia kryta:
Przed wejściem powieszony regulamin, gdzie można przeczytać jakie są obowiązki korzystających. Zdecydowana większość nie stosuję się - nie myje się przed wejściem i dotyczy to obu płci. Z moich obserwacji większość kobiet nawet nie opłucze się pod natryskiem, do basenu wchodzą suchutkie. Stroje kąpielowe są dalekie od wymaganych w regulaminie. Niestety służby, które powinny to wszystko egzekwować nie reagują. Ratownicy mają to w dup.e, a Moskwa politykuje.

rzeżączka (gość)

Gorszy jest sex - po którym zawsze myć się trzeba albo od razu trza leciec po nim do lekarza !

antykormel (gość) (ślązak )

To samo można powiedzieć o brudnych, zagrzybionych kormelach z tych waszych śmierdzących syfowic, prymitywny ślunski ćwoku. W każdy cieplejszy weekend nad Pogorią same tablice SK, SH, SZ, SY. A gdy te 20-letnie fury z reichu się rozjadą do familoków za Brynicą, widać pozostawione przez tych "niesamowicie czystych hanysików" całe góry syfu i śmieci. Ślunski kormel na zawsze pozostanie pełnym jadu kormelem. W zagłębiowskim oku idzi drzazgę, a w swoim nie zobaczy całej belki. Drugiej tak prymitywnej, zakompleksionej i wrednej nacji nie ma chyba na całym świecie. Odłączcie się w końcu od tej Polski, otoczcie się wysokim murem i fosą, bo tylko wstyd przynosicie i uszy już bolą od tego waszego fanzolenia.

ślązak (gość) (Elka)

Bo brudasy z zagłębia przyjeżdżają na baseny w Katowicach żeby się wykąpać. Potem się mówi że na np. Bugli jest syf. Mieszkam 500 m. od tego "kąpieliska" a byłem tam tylko raz z rodziną w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku i nigdy więcej. Wolę wyjechać gdzieś nad rzekę w góry. Przynajmniej wiem że jest czysta woda. Co Was tak pcha do tych wanien z jakimiś chorobami i? Przecież na takim basenie można się zarazić wszystkimi chorobami. Poczynając od grzybicy a kończąc na grąkowcu. Jak się ktoś spermą zaksztusi to ma pretensje do ratowników. Opamiętajcie się !!!!

Jajcarz (gość) (Elka)

Przecież ślązak nie wali do basenu. Ślązak ma swój honor. Tylko ludzie z zagłębia przyjeżdżający na BUGLĘ w Katowicach mogą walić kupę do wody.

Elka (gość)

Ale tu macie problemy. Śląsk kontra Zagłębie. A tak czy siak gówna pływają w basenach. Gdyby Ślązacy mieli taki zapał do kultury jak do obrażania wszystkich w koło zapewne wszyscy poczuli by ulgę. Ja osobiście nigdy w życiu nie wejdę do publicznego basenu bo mnie to brzydzi. Jak można kąpać się z menelami. To odrażające. Ale Ci którzy muszą niech choć poczuja nieco kultury.