- To skandal, co wyprawiają ludzie na basenie czy w saunie. Trzeba ich uczyć zasad higieny – napisał do nas Internauta, Paweł. – Może byście poruszyli ten problem? Niech się też ludzie wypowiedzą. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i przeczytaj ten list!


Wiadomości

Komentarze (84)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

brudna du.a (gość)

Bytom OSiR - pływalnia kryta:
Przed wejściem powieszony regulamin, gdzie można przeczytać jakie są obowiązki korzystających. Zdecydowana większość nie stosuję się - nie myje się przed wejściem i dotyczy to obu płci. Z moich obserwacji większość kobiet nawet nie opłucze się pod natryskiem, do basenu wchodzą suchutkie. Stroje kąpielowe są dalekie od wymaganych w regulaminie. Niestety służby, które powinny to wszystko egzekwować nie reagują. Ratownicy mają to w dup.e, a Moskwa politykuje.

jożew z bażyn (gość) (janka)

A ty kim jesteś janka cyganem piszesz też o sobie wbił tobie ktoś za komuny że Polacy to brudasy i powtarzasz jak mantra.Sprawdź jak w innych Krajach wygląda kultura osobista tak samo a nawet gorzej różnica taka że taki numer szczanie czy brak prysznica kosztuje pareset euro i to jest egzekwowane i tylko w tym jest różnica.Nie obrażaj janka mnie i innych Polaków .

Hanys (gość) (Ania55)

I wszysko jest na temat kąpieli na basenie. Skoro nie rozumiesz to znaczy że nie bierzesz prysznica przed korzystaniem z basenu i sikasz do tej wody. Może Jeszce zrób KUPĘ. Mam już dość polemiki z jakimiś żywieckim cymbałami bo teraz idę zrobić właśnie kupę. Ale przy wypróżnianiu będę myślał o was żywczaki i będę się bardzo bardzo bardzo starał żeby nic nie zrobić do basenu na dachu mojego domu. Haha haha.

janka (gość)

Polaczki to brudasy, prostaki i buraki. Kultura osobista, grzeczność , czystość, przestrzeganie zasad i prawa jest im obce. Wystarczy wyjechać do Czech, na Słowację nie mówiąc o Niemcach czy Austrii. Przepaść kulturowa ogromna.

Ania55 (gość) (Qwa)

Masz racje. Ale w latach 50 na Śląsku to się buraki sądziło a bieda była taka że dzieci bez butów biegały. Więc raczej nie ma się czym chwalić.

Ania55 (gość) (Hanys )

Ale kogo to interesuje ?? Kogo obchodzi ile masz dzieci ile wnuków i ile razy się kąpiesz. Zamiast pisać o temacie dyskusji wciskasz na siłę coś o Sosnowcu. Masz jakąś obsesję? Chorujesz na jakieś lęki? Człowieku kogo tu obchodzi twoja opinia o jakimś tam mieście. Nie rób z siebie idioty. Temat rozmowy to BASEN !!!

Hanys (gość)

Stać mnie aby się okąpać dwa razy dziennie. Na wodzie nie oszczędzam. Mam prawnuki, czyli dzieci moich wnuków ale co gimbazie będę tłumaczył jak mieszka w Sosnowcu i sika do basenu na bugli w Katowicach bo olewa hanysów. Pod prysznic zawsze wchodzę goły bo od dziecka jestem tak nauczony. Coś ci się chyba pomyliło co do mojej osoby, musiałeś źle przeczytać. Cóż gorole już tak mają.

...teraz Ja ;) (gość)

Stare pryki przychodzą na basen wyszorować swoje dupska ! Bród ,smród ,chamstwo i głupota ! Też są takie "brudasy" którzy się golą na basenie ! Widziałem wielokrotnie !Nawet po zwróceniu uwagi rznęli głupa ! Bez ręcznika w saunie to już norma ? Sami analfabeci z defektem mózgu ! Czy tylko w Żorach ? Chyba nie ? Taka polska tradycja ! Żenada i wstyd ! Może odpowiednie kary i egzekwowanie ich pomogło by ? JAK NIE ZROBICIE COŚ Z TYM TO SZAMBO BĘDZIE !!!!!

Tomek (gość) (Hanys )

A może wypowie się Pan konkretnie na temat artykułu. Przeczytałem.wszystkie Pana posty i wnioskuję że Pańskim problemem są ludzie z Sosnowca a nie brud i syf na śląskich basenach. Skoro woli Pan wszystkich obrażać zamiast uszy umyć to Pański problem. Podobno Pan taki stary. Wnuki ma. To jaki daje Pan przykład tym postępowaniem. Nie myj się nienawidz Sosnowca i jest fajnie ?? Brawo dla Pana w brudnych kąpielówkach. Daje Pan piękny przykład chamstwa, prostactwa i zwykłego braku kultury. Obraża wszystkich czy trzeba czy nie. Ale najbardziej obraża Pan Ślązaków którzy takich krzykaczy nazywają odpowiednio ;-)