- To skandal, co wyprawiają ludzie na basenie czy w saunie. Trzeba ich uczyć zasad higieny – napisał do nas Internauta, Paweł. – Może byście poruszyli ten problem? Niech się też ludzie wypowiedzą. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i przeczytaj ten list!


Wiadomości

Komentarze (84)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Cas05 (gość)

Miejscowość Klucze - zacofana gmina - Żona opowiadała jak w damskiej szatni myła się Pani na golasa to babcia wnuczce widok ten zasłaniała ręcznikiem, przechodząc obok (wyglądało to komicznie z opowiadania)... po czym za jakiś czas wywiesili informacje o NAKAZIE MYSIA SIĘ W STROJU KOMPIELOWY!?!

Hanys (gość) (Jasio)

Potym poznać gimbaze. Przecież nie ważna jest jakaś ortografia, którą przerabiałem w szkole czterdzieści lat temu. Liczy się sens wypowiedzi gimbole

Jasio (gość) (Hanys )

Dziecko. Ja mam w wnuki w twoim wieku. One używają słów qrwa, gimbaza i tym podobnych. Żaden dorosły tak nie napiszę. Powodzenia. Już za rok matura :-)

Hanys (gość) (LuLu)

Durniem może ty jesteś?? Widać gimbaza ma wolne w szkołach i siedzą w internacie. Qurwa!!!! Dopiero teraz zajażyłem. Tępa gimbaza dorwała się do internatu. Sorry. Gdybym wiedział że polemizuję z dzieciakami, to bym nie pisał.

Jasio (gość)

Ile ty dziecko masz latek ?? Żenada pisze się przez Ż. Wróć do podstawówki i nie zawracaj głowy dorosłym.

LuLu (gość) (Hanys )

Lepiej być górnikiem z kopalni Gottwald niż warszawskim trolem. Hanys jesteś zwykłym trolem. W dodatku durniem. Masz jedno ip i setkę podpisów. Hanys to który z kolei ??

Hanys (gość) (BUGLA)

Tępy jesteś jak Polsilver "ślązaku". Moja rodzina pochodzi też z dziada pradziada z Katowic i nikt nie leje do basenu. Takie coś może robić tylko gorol z zagłębia. Nikomu przecież nie ubliżam tylko piszę prawdę. Te 11 pokoleń to jest ściema, bo mój ojciec urodził się w Stalinogrodzie a nie w Katowicach.