- To skandal, co wyprawiają ludzie na basenie czy w saunie. Trzeba ich uczyć zasad higieny – napisał do nas Internauta, Paweł. – Może byście poruszyli ten problem? Niech się też ludzie wypowiedzą. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i przeczytaj ten list!


Wiadomości

Komentarze (84)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

BUGLA (gość) (Hanys )

Tak się paniczu ,,inteligentny,, zdarza że większość ludzi to mieszkańcy Katowic. A moja rodzina od 11 pokoleń mieszka w Katowicach. Musisz być bardzo smutnym człowiekiem skoro jedyne co potrafisz to wypisywać wulgaryzmy. Coś Ci powiem. Ślązak ma klasę a ,,Ślązak,, ma tylko parę w ustach.

Hanys (gość) (BUGLA)

Przecież nikt rozumny z Katowic nie pójdzie na BUGLĘ. Opamiętaj się człowieku z Sosnowca. Jeszcze wytłumacz dlaczego od razu po twoich wypowiedziach jest zielona lapkaaaahaha?? Tylko ktoś z Sosnowca może być takim de.Bilem hahahahahahahaha.

BUGLA (gość)

A ja pracuję na BUGLI. Zmartwie Was bardzo ale to właśnie mieszkańcy Śląska mają brud za pazurami. Gdy dochodzi do incydentów często jest wzywana policja i to zwykle mieszkańcy Katowic, Chorzowa i Mikołowa sprawiają najwięcej problemów. Zdarzają się młode osobniki z wszami i zaawansowaną grzybicą. Już nie mówiąc że i bezdomni przychodzili. Teraz już nie przychodzą bo wyłapuje się twarze na dzień dobry. Oprócz tego kradzieże są notoryczne, dewastacje, alkoholizm. Wielokrotnie toalety są całe w gównie i siłach bo nawalony młodziak nie zdarzył do kibla. Zamiast zwalać winę na kogoś innego to się sami zacznijcie zachowywać jak ludzie. Bo chyba indianie w Amazonii mają więcej kultury.

Hanys (gość) (abc)

Nie na Górnym Śląsku, tylko w śląskim trójkącie bermudzkim. Będzin, Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec nigdy nie będą śląskie. Tam mieszkają właśnie ludzie prości i mało inteligentni bez wykształcenia, którzy przyjechali za pracą w okolice Śląska. To są przecież południowe dzielnice Warszawy obecnie zamieszkałe przez Cyganów i nierobów z Ukrainy.

emerytowany hajer kombajnista przodowy. (gość)

Taki z ciebie mieszkaniec, jak z koziej du/py trąba. Jak się mają kąpać górnicy po pracy?? Przecież to chyba normalne że nago. Na dodatek powiem Ci, że zachodzą od tyłu aby sobie umyć plecy. Przecież pierwsze co widzimy na świecie, to wag/inia kobiety (matki). Później przez kilka miesięcy oglądamy kobiece cyc/ki (przy karmieniu). Przecież nie rodzimy się w ubraniu tylko nadzy, więc dlaczego mam brać prysznic w ubraniu ? Nagość to normalność.

Jajcarz (gość)

Jasiu wyjdź z basenu !! Dlaczego?? Bo sikasz do wody. Przecież wszyscy sikają, Ale nie z trampoliny !!!!

abc (gość)

Na Górnym Śląsku zawsze mieszkali prości ludzie, mało inteligentni, wykształceni. Częstochowa zawsze ma bekę ze ślązaków.

mieszkaniec (gość)

do prysznica nago mają służyć kabiny, proste, a poza tym chamstwo rozwija się i ma różne formy. Jak ktoś ma obnażać swoją intymność to nie warto wchodzić nigdy w życiu tam

Jakiś miłośnik nagości,uparł się i nago i nago,porno sobie włącz dziadu.Zenada. (gość)

Żenada z tą nagością,są plaże naturystów tam idz

Pixel (gość) (Toja)

Uwierz mi że Ci wielce ,,rodowici,, Ślązacy są tacy na co dzień. Jak już w rozumku nie ma nic to zaczyna się plucie na Zagłębie i goroli. A co do basenów to zgodzę się z jednym. Nawet za darmo nie pojedzie na publiczny basen. Kiedyś widziałem jak zapijaczony głupek sikał z krawędzi basenu do wody na nieistniejącym basenie ,,Fala,,.