- To skandal, co wyprawiają ludzie na basenie czy w saunie. Trzeba ich uczyć zasad higieny – napisał do nas Internauta, Paweł. – Może byście poruszyli ten problem? Niech się też ludzie wypowiedzą. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i przeczytaj ten list!


Wiadomości

Komentarze (84)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Toja (gość)

Większość tych postów jest chamska.Niestety niektórym nadal wydaje się że są w necie anonimowi .To chyba dlatego wychodzi z was niesamowite prostactwo.

Ratownik (gość)

To typowe dla Śląska. Pracowałem na 6 basenach w Polsce. Na Śląsku jest najgorzej. Kąpieliska otwarte są chyba najgorsze. Szczególnie to w Katowicach. Pijane dzieci w tak brudnym stanie tam przychodzą że czuć zapach na kilka metrów. Kilka razy zdarzały się alkoholowe wymioty do wody. Sikanie i sranie do wody to prawie norma. Codziennie się zdarzało.

Mike (gość)

W Nemo to najpierw kibel posprzątajcie żeby szczochami nie waliło na kilometr. Potem nauczcie starych dziadków żeby kąpielówki nosili a nie w majtach bieliźnianych chodzą i tymi starymi klejnotami świecą. O paniach z aquaareobiku z makijażem i fryzurą nie wspomnę. Obrzydzenie. Za trochę będzie jeszcze zupa z balsamów i mleczek do opalania.

Szuwar (gość)

A jak ciapaki włażą w burkini to jest higieniczne? I do tego z jakiegoś niewyjasnionego powodu muszą być w kolorze czarnym hmm

Etnograf (gość)

Ponieważ 99,9% mieszkanców Zawiercia ma swoje rodzinne korzenie w okolicznych wsiach, więc nie dziwota. Dobrze, że jeszcze nie trzeba po nich słomy zamiatać.