Jak wyglądają i ile kosztują najtańsze mieszkania w woj. śląskim? Sprawdźcie nasze zestawienie - prezentujemy tu 20 najtańszych mieszkań, które możesz zakupić na terenie woj. śląskiego - cześć z nich można kupić w drodze przetargu. Oferty pochodzą z serwisu gratka.pl - kliknij powyżej w "zobacz galerię".

Kilka miesięcy temu prezentowaliśmy zestawienie najtańszych domów na sprzedaż w woj. śląskim [sprawdź TUTAJ], dziś przyszła pora na najtańsze mieszkania!

TOP 20 najtańszych mieszkań do kupienia w woj. śląskim - ZDJĘCIA [mieszkania z PRZETARGU]

Kasa na stół. Sprawdzamy mieszkania... i to nie byle jakie, a najtańsze. Serwis gratka.pl, prezentujący mieszkania na sprzedaż - pozwoli znaleźć również te, za które zapłacimy najmniej w woj. śląskim.

Sprawdź dwadzieścia takich mieszkań. Są często do remontu, w stanie wołającym o pomstę do nieba - ale ceny są często atrakcyjne. Niejednokrotnie można je zakupić, w drodze przetargu.

Zobaczcie najtańsze mieszkania w woj. śląskim! Oferty prezentujemy od miejsca 20. do 1 - czyli do najdroższego mieszkania. W galerii prezentujemy po trzy zdjęcia każdego z mieszkań - i dokładną ofertę sprzedaży: cena, sposób zakupu (czy przetarg), metraż, ilość pokoi, lokalizacja, opis mieszkania.

Kliknijcie tutaj zobaczcie najtańsze mieszkania na sprzedaż w woj. śląskim.

Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Milego dnia Rychu (gość) (Ryszard)

Uhmmm,sie naoszczedzasz Ryszard,az Cie braknie.Tez tak kiedys myslalem.Wlozysz kupe pracy,czasu i pieniedzy w remmonty a i tak masz dalej stare dziadostwo,ktore predzej niz nowe bedzie trzeba znowu remontowac.Jak wezmiesz kartke,długopis i wszystko policzysz to sam sie przekonasz....

Ryszard (gość)

Lepiej wyremontować stary niż budować wszystko od podstaw. Dużo pieniędzy się zaoszczędzi