Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jastrzębie pogrążone jest w smutku. Wczoraj w godzinach wieczornych w szpitalu zmarła matka i jej 10-letni syn, którzy ucierpieli w piątkowym pożarze domu jednorodzinnego przy ul. Zdziebły w Jastrzębiu- Zdroju.

- Matka i 10-letni chłopiec zmarli w sobotę wieczorem - mówi nam Alicja Brocka, rzeczniczka Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala nr 2 w Jastrzębiu Zdroju.

Lekarze walczą o życie 13-letniej Małgosi, która przebywa w szpitalu w Cieszynie.

Przypomnijmy, pożar domu przy ul. Zdziebły w Jastrzębiu-Zdroju wybuchł w piątek o godz. 1.45. Zginęły 4-letnia Agnieszka i 17-letnia Justyna.

Tragiczny pożar domu w Jastrzębiu-Zdroju. Nie żyją cztery osoby

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jasiu (gość)

witam serdecznie spułczuje rodzonie po utracie 4 osob niech ziemia bedzie lekaa a co do zodu jak by cosc sie tało to by jusz była załoba narodowa i 1minuta ciszszy a ze to my czarni robole ktuzi uczymujemy ich z podatkuw to my zdyhajmy a oni maja to gdzies