Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Autobiografia sławnej mniszki z Nepalu: artystki, śpiewającej tybetańskie mantry i pomagającej zniewolonym rodaczkom. Wychowanej w typowej nepalskiej rodzinie, zdominowanej przez wszechwładnego ojca, bijącego żonę i dzieci. By nie powtórzyć losu swej matki, Ani wolała pójść do klasztoru. Piękny głos i niezwykły przypadek sprawiły, że została artystką. Założyła szkołę dla mniszek, by poprzez edukację pomóc tysiącom nepalskich kobiet i dzieci.

Autorka wychowywała się w typowej nepalskiej rodzinie, zdominowanej przez brutalnego ojca, bijącego żonę i dzieci. By nie powtórzyć losu swej matki i innych kobiet, postanowiła pójść do klasztoru. Piękny głos i przypadek sprawiły, że młoda mniszka została artystką. Sława i pieniądze pozwoliły jej założyć szkołę, by poprzez edukację pomóc tysiącom nepalskich kobiet, niemających pojęcia, że można żyć inaczej niż ich matki czy babki...
We wzruszającej książce autorka opowiada o trudnym dzieciństwie, życiu w buddyjskim klasztorze i o światowej karierze.

Ani Choying Drolma, Tybetańska mniszka. Chcę wyśpiewać wolność, Świat Książki, cena 27, 90 zł.

Mamy tę książkę dla internautów. Prosimy o kontakt a.jaszowska@prasa.gda.pl > z dopiskiem „Konkurs” oraz tytułem książki, nazwiskiem i adresem.
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!