W ramach projektu Śląskie = EUROpejskie proponujemy Państwu udział w plebiscytach, w których wybrane zostaną najlepsze zdaniem Państwa inwestycje w naszym województwie, zrealizowane z funduszy europejskich. Już teraz możecie Państwo zagłosować w naszych plebiscytach, zamieszczonych na stronie serwisu NaszeMiasto.pl, na jedną z zaproponowanych inwestycji. Nominowane w Plebiscycie są miejsca wytypowane przez Redakcję Polski Dziennika Zachodniego.

Jeśli chcą Państwo zgłosić do Plebiscytu swoją propozycję, a tym samym wziąć udział w losowaniu wycieczki do krajów Beneluxu - należy skorzystać z kuponów drukowanych w głównym wydaniu Polski Dziennika Zachodniego w każdy piątek (do 13 sierpnia włącznie) oraz nagród książkowych, wtedy należy oddać swój głos poprzez kupony drukowane w tygodnikach powiatowych (do 13 sierpnia włącznie). Do wypełnionego kuponu należy dołączyć pisemne uzasadnienie dokonanego wyboru.

Nagrody otrzymają osoby, które według Kapituły najlepiej uzasadnią swój wybór.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!