TVP, TVN 24 i Polsat News relacjonować będą ostatnie minuty wyborów prezydenckich, pokażą pierwsze sondaże i poczekają na wstępne wyniki wyborów, przedstawione przez Państwową Komisję Wyborczą.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wieczory wyborcze w poszczególnych stacjach wyglądać będą podobnie jak te 20 czerwca. Najwięcej zmian wprowadził Polsat News, bo zamiast jednej pary prowadzącej, jak to było podczas pierwszej tury wyborów, na antenie pokażą się dwa duety. Dorocie Gawryluk towarzyszyć będzie Tomasz Machała, a Magdalenie Sakowskiej Jarosław Gugała.

Wozy transmisyjne TVP pojadą do dwóch miejscowości, w których kandydaci uzyskali rekordowe wyniki podczas pierwszej tury. Wieczór wyborczy zarówno w Jedynce, jak i w TVP Info rozpocznie się o godz. 19.55 i potrwa do godz. 22, a poprowadzą go Piotr Kraśko i Danuta Holecka. Później będzie kontynuowany w TVP Info.
TVN 24 wystartuje ze swoim wieczorem wcześniej niż telewizja publiczna, bo ok. godz. 19.25. Program, tak jak 20 czerwca, poprowadzą Kamil Durczok i Justyna Pochanke.

Wiadomości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piotr (gość)

TVEN i POLSAT powinni Trasmitować wybory. wydanie specjalne o 19: do 22:00 i TVP2 i TVEN24 razem z TVEN jak było z tą katastrofom samolotu to wtedy wszystkie stacje nadawały to. i tak powinno był teraz. Pozdrawiam prosze Wyslicie to do TVEN.

formalan (gość)

dla Komorowskiego:
http://www.youtube.com/watch?v=rMFByatbaVI&feature=player_embedded

PL (gość)

WAŻNE ABY FAKTYCZNA RÓŻNICA ODDANYCH GŁOSÓW NA P. KACZYŃSKIEGO WYNOSIŁA WIĘCEJ NIŻ 6%. DO TAKIEJ BOWIEM WIELKOŚCI JEST MOŻLIWE SPRAWNE WYKONANIE SPREPAROWANYCH GŁOSÓW.
PYTANIA DO KANDYDATA Z WSI KOMOROWSKIEGO:
---- http://bezdekretu.blogspot.com/2010/05/pytania-do-kandydata-komorowskiego-cz1.html
---- http://cogito.salon24.pl/77702,afera-marszalkowa-2
---- http://cogito.salon24.pl/77703,afera-marszalkowa-3
---- http://cogito.salon24.pl/162290,czego-sie-boi-bronislaw-k-1
---- http://cogito.salon24.pl/164849,czego-sie-boi-bronislaw-k-3
---- http://cogito.salon24.pl/168450,czego-sie-boi-bronislaw-k-4
---- http://cogito.salon24.pl/160905,szpak-czyli-weryfikacja-komorowskiego
---- http://cogito.salon24.pl/175471,wszyscy-ludzie-bronislawa-k
---- http://www.raport-wsi.info/ ---- http://www.wsi.emulelinki.com/untitled5.htm