Inwestycje w Jastrzębiu: nowe wiaty przystankowe. Zostaną one zamontowane na dworcu autobusowym przy Arki Bożka, a także przy ul. Gagarina i al. Piłsudskiego. Koszt inwestycji to 106 tys. zł.

Inwestycje w Jastrzębiu: nowe wiaty przystankoweZastanawia Państwa, dlaczego w niektórych miejscach w naszym mieście zniknęły wiaty przystankowe? Otóż na dworcu autobusowym przy Arki Bożka w Jastrzębiu-Zdroju zamontowane będą nowe wiaty.

- Obecnie robotnicy demontują stare i zniszczone wiaty, a w ich miejscu już wkrótce postawią sześć nowych. Wiaty będą wyposażone w nazwy przystanków, gabloty na rozkłady jazdy i ławki. Nowa wiata przystankowa zamontowana zostanie również przy ul. Gagarina oraz przy al. J. Piłsudskiego przed „supersamem” - mówi Katarzyna Wołczańska z jastrzębskiego urzędu miasta.

Koszt inwestycji wynosi 106 tys. złotych.

Inwestycje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!