Wybierz region

Wybierz miasto

  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Parking przed kinem „Centrum”
  Jastrzębie-Zdrój, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego/27

  Niedziela, 11 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Już 23. raz zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 11 stycznia już po raz kolejny takżę w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowany zostanie Finał WOŚP, podczas którego w dwóch miejscach wystąpi wielu artystów, a na terenie całego miasta spotkać będzie można wielu wolontariuszy z puszkami ze słynnym czerwonym serduszkiem. Ogłoszony temat 23. Finału precyzuje cel najbliższej zbiórki - podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów.

  W tym roku jastrzębski Finał WOŚP będzie miał miejsce w Galerii Jastrzębie oraz na placu przed kinem Centrum. Wśród wykonawców, którzy uświetnią imprezę znaleźli się m.in.: Rise Up, Jinx, Earth Collapse, Sari Ska Band, Ziemia Zakazana, Akurat, Hope, Koniec Świata. Początek koncertów o godzinie 12.00.

  Na WOŚP-owej scenie pokażą się także tancerze Explozji Tańca, będą prowadzone również licytacje. Kilka minut po godzinie 20:00 zaplanowano Światełko do nieba.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy nadajesz się na studia medyczne?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.