Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMariola Morcinková

Jastrzębie-Zdrój

Agnieszka Włodarczyk dla Fundacji „Chata Zwierzaka“

2014-07-11 22:35:24

Aktorka, Agnieszka Włodarczyk kocha zwierzęta, udowodniła to po raz kolejny. Do zlicytowania przekazała sukienkę, która pochodzi z showroomu francuskiej marki AXARA, (nie jest sukienką z lumpeksu, jak sugerują niektóre media).

Artystka w kreacji wystąpiła 28 czerwca na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku.

Licytacja kreacji aktorki rozpoczęła się kilka dni temu, a obecnie cena sukienki wynosi 400 zł. Licytować może każdy zainteresowany, a aukcja odbywa się na Allegro. Więcej informacji na temat licytacji można dowiedzieć się z oficjalnej strony aktorki na facebooku, ale także ze strony „Adopcjada“, która powstała również z inicjatywy aktorki wraz z dwiema przyjaciółkami. Projekt „Adopcjada“ to niezawodny kącik informacyjny na temat potrzebujących kotów i psów.

Licytować można do 15 lipca, a cały dochód przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji „Chata zwierzaka“, która ma obecnie pod opieką 30 psów i 30 kotów. Najczęstszą rasą psów, jaka pojawia się w Fundacji „Chata Zwierzaka“ są Owczarki Niemieckie. Zwierzaki chorują, wymagają stałej opieki. Każdy może pomóc, a przy okazji stać się nabywcą kreacji znanej aktorki, która sukienkę do licytacji oddała bez wahania.

Jesteś na profilu Mariola Morcinková - stronie mieszkańca miasta Jastrzębie-Zdrój. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.