Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMariola Morcinková

Jastrzębie-Zdrój

Rockoholic wkracza do gry!

2014-05-01 07:32:00

W czwartek, 24 kwietnia miała miejsce premiera pierwszego singla nowego zespołu o równie rockowej nazwie - Rockoholic. Założycielem zespołu jest znany aktor, Mikołaj Krawczyk, którego od zawsze ciągnęło do muzyki.

W programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN” formacja zaprezentowała utwór „Wykochaj mnie na śmierć”, do którego zrealizowany został również teledysk. Miejscem centralnym całego teledysku jest złomowisko, gdzie odgrywa się prawie cała akcja. W klipie oprócz wokalisty oraz pozostałych członków zespołu wystąpił również aktor, Bartosz Obuchowicz z małżonką. Mikołajowi Krawczykowi bardzo długo udało się utrzymać swoje muzyczne plany w tajemnicy przed fanami, którzy przez dość długi okres czasu zgadywali, nad czym obecnie pracuje.

Piosenka wraz z klipem już w chwili obecnej odniosła wielki sukces, spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy, albowiem w niespełna dwa dni od premiery telewizyjnej osiągnęła już ponad 156 tysięcy odsłuchań, a ich liczba ciągle rośnie.

Zespół zapowiada, że na przełomie maja i czerwca ruszy w trasę koncertową.

Czy „Wykochaj mnie na śmierć” stanie się hitem?

Jesteś na profilu Mariola Morcinková - stronie mieszkańca miasta Jastrzębie-Zdrój. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.