Warta Sieradz miała lidera III ligi na widelcu! Zadecydowała ostatnia minuta. Jaki wynik? FOTO

Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz miała lidera III ligi na widelcu
Warta Sieradz miała lidera III ligi na widelcu Fot. Dariusz Piekarczyk
Było blisko, nawet bardzo blisko, ale ostatecznie Warta Sieradz przegrała sobotni mecz na stadionie MOSiR z Pogonią Grodzisk, liderem tabeli grupy pierwszej III 1:2 (0:0).

O porażce sieradzan zadecydowała ostatnia minuta meczu, w której Aleksander Gajhier pokonał strzałem głową, po centrze z rzutu rożnego, Kamila Miazka. Goście wyszli na prowadzenie w 54 minucie, a bramkę zdobył Damian Jaroń. Do remisu doprowadził Bartłomiej Kręcichwost, strzelając gola z rzutu karnego w 77 minucie.