Bartosz Łosiak Mistrzem Europy w Siatkówce Plażowej

Katarzyna Spyrka
archiwum
Jastrzębianin, Bartosz Łosiak został Mistrzem Europy w siatkówce plażowej do lat 22, podczas zawodów, które odbywają się w Warnie.

Zawodnik Boryni, Bartosz Łosiak i jego partner Piotr Kantor zdobyli złoty medal na rozgrywanych w Warnie mistrzostwach Europy w siatkówce plażowej do lat 22.

W finałowym meczu, jastrzębianin i jego kolega pokonali norweski duet Larsa Fredrika Tvinde i Hendrika Nikolaia Mola 2:0 (24:22, 22:20).

Przypomnijmy, że w czerwcu, Bartosz Łosiak został także Mistrzem Świata w siatkówce plażowej w kategorii do lat 23.