Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Bieg Na Halę Miziową! Fotorelacja z imprezy

KASIA/ fot. Jerzy Lis
Jastrzębskie Stowarzyszenie Biegów Górskich zorganizowało I Półmaraton na Halę Miziową (1235 m npm). Na starcie pojawiło się mnóstwo śmiałków, którzy pokonali niełatwy dystans.

Informacja nt. Wyników Biegu Na Halę Miziową

W biegu na Halę Miziową w kategorii open i dla juniorów 5,5 km (przewyższenie +700m). Bieg ukończyły 54 osoby.

I półmaraton na Halę Miziową odbywał się na 21 kilometrowym odcinku. Bieg ukończyło 121 zawodników i zawodniczek. Zwyciężył Gorczyca Bartosz – Skołyszyn – 1h48min52,5sek, drugie miejsce zajęła Wiśniewska-Ulfik Dominika 1h57min.13,6 sek:

Nord Walking na Halę Miziową – 5,5 km. Ukończyło 16 osób, w tym najmłodsi uczestnicy 9-letni Szpak-Orian Adrian 2004 (6) NW M20 1h13:19.6 26:20.9 oraz 4-letnia Orian Marysia 2009 (5) NW K20 2h28:13.7 1h41:15.0.