Cracovia mistrzem Polski w hokeju. Jastrzębie nie dało rady [ZDJĘCIA]

Rafał Musioł
Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w historii zdobyli tytuł wicemistrzów Polski. Jednak to, co przed sezonem byłoby uznawane za "aż", po ostatnim meczu wielkiego finału w szatni zespołu zamieniło się zapewne w "tylko". Siódme spotkanie przyciągnęło na Jastor nadkomplet widzów. Oba zespoły w rewanżu zafundowały im świetne i emocjonujące widowisko. Byliście na meczu? Podzielcie się odczuciami!

W pierwszej tercji padł jednak tylko jeden gol, który dodatkowo podgrzał temperaturę. Gospodarze uważali, że sędziowie powinni odgwizdać spalonego w polu bramkowym krakowianina, który w momencie strzału Adriana Zielińskiego leżał w bramce, ale sędziowie, chociaż w pierwszym momencie podzielali taką interpretację, po analizie wideo zmienili zdanie, uznając, że to bramkarz Kamil Kosowski popełnił błąd... czekając obok bramki na ich gwizdek.

W drugiej tercji emocje osiągnęły już stan wrzenia, ale górą znów byli goście: na trafienie Miroslava Zatko podwójnie odpowiedział Leszek Laszkiewicz, m.in. wstrzeliwując krążek w niewielką lukę pomiędzy nogą Kosowskiego i słupkiem.
Po meczu? Nic z tych rzeczy. Ledwo rozpoczęła się trzecia tercja, a było już 2:3 - znów po analizie wideo!

PRZECZYTAJ CAŁĄ RELACJĘ RAFAŁA MUSIOŁA. Ten dzień i tak będzie pamiętany przez lata!

Jak przeżywaliście te chwilę? Jak wspominacie atmosferę na trybunach? Czekamy na Wasz komentarze!