Kibice GKS Jastrzębie na meczu z Puszczą Niepołomice. Fani zawiedzeni rezultatem na otwarcie sezonu. Zobaczcie ZDJĘCIA z trybun

Piotr Chrobok
GKS nie dał kibicom powodów do zadowolenia.
GKS nie dał kibicom powodów do zadowolenia. Piotr Chrobok
Lepszej gry i lepszego wyniku oczekiwali od piłkarzy trenera Jacka Trzeciaka kibice GKS-u Jastrzębie. Fani drużyny z Harcerskiej po raz kolejny musieli przełknąć gorzką pigułkę na początek sezonu i marzenia o zwycięskiej inauguracji sezonu muszą odłożyć na przyszły rok. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice.

GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2. Fani zawiedzeni rezultatem na otwarcie sezonu. Zobaczcie

Całkowicie "do zapomnienia" był dla kibiców GKS-u Jastrzębie poprzedni sezon, w którym fani drużyny z Harcerskiej mieli najmniej okazji do dopingowania swoich zawodników spośród wszystkich przedstawicieli Fortuna 1. Ligi.

Sympatycy drużyny z Jastrzębia na trybuny wrócili dopiero w końcówce sezonu. Na zakończenie rozgrywek mieli okazję zobaczyć kilka zwycięstw zespołu GKS-u. Latem ekipa jastrzębian przeszła jednak niemałą rewolucję. Zmienił się sternik klubu, pojawił się nowy trener, nowe twarze w sztabie szkoleniowym i co chyba najistotniejsze na boisku.

Fani GKS-u liczyli, że odmłodzenie zespołu tchnie w niego nowe życie. Natomiast mecz z Puszczą, który obserwowali z trybun pokazał, że w ciągu najbliższych niespełna dwunastu miesięcy ich zespół znów będzie raczej bił się przed spadkiem, niż wejdzie w rolę czarnego konia, którym był choćby w debiutanckim sezonie.

W starciu z niepołomiczanami, jastrzębianie byli wyraźnie słabsi. Na domiar złego pierwszego gola strzelili sobie sami i to tuż przed przerwą, gdy Mariusza Pawełka pechowo pokonał Daniel Feruga. Goście pozbawili złudzeń kibiców na kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Wynik ustalił Piotr Mroziński.

GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)

Kibice GKS Jastrzębie na meczu z Puszczą Niepołomice. Fani z...