Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 0:3. Niespodziewana domowa porażka Pomarańczowych [GALERIA Z TRYBUN]

Piotr Chrobok
Jastrzębski Węgiel ku niepocieszeniu fanów bardzo niespodziewanie uległ rywalowi z Radomia. Piotr Chrobok
Nie tak wyobrażali sobie sobotni wieczór kibice siatkówki w Jastrzębiu. Ich ulubieńcy, siatkarze Jastrzębskiego Węgla łatwo i przyjemnie mieli ograć rywali z Radomia. Na przekór ich oczekiwaniom to siatkarze z Radomia wygrali spotkanie. Po meczu rozległo się gromkie "czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię" w wykonaniu klubu kibica. Zobaczcie zdjęcia z trybun z tego spotkania!

Atut własnego parkietu niejednokrotnie potrafi przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Wiedzą o tym siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy we własnej hali w rozgrywkach ligowych nie przegrali od połowy listopada. Wówczas jeszcze za kadencji Roberto Santilliego Pomarańczowi ulegli Indykpolowi Olsztyn.

Przed meczem z Czarnymi Radom, zawodnicy i kibice jastrzębian gorąco wierzyli w przedłużenie znakomitej passy i zainkasowanie trzech punktów. Wiary dodawała historia ostatnich pojedynków JW z drużyną z Radomia. Podopieczni Slobodana Kovaca wygrywali każdy kolejny pojedynek z Czarnymi od czterech lat. Lepsi byli także w pierwszej części sezonu 2019/20, kiedy to na wyjeździe w Radomiu wygrali 3:1.

Rewanżowe, domowe starcie okazało się nie być tak przyjemne jak jego wyjazdowy poprzednik. Na parkiecie jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej prym wiedli goście z Radomia, którzy w dobrym stylu, w trzech setach rozprawili się z Pomarańczowymi. Tym samym przerwana została passa domowych zwycięstw jastrzębian.

Kolejne starcie Jastrzębskiego Węgla we własnej hali odbędzie się już w kolejną sobotę (29.02). Pomarańczowi podejmą u siebie drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Początek meczu o godzinie 17:30.

Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 0:3 (23:25, 26:28, 19:25)

Sport przeniósł się do internetu

Materiał oryginalny: Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 0:3. Niespodziewana domowa porażka Pomarańczowych [GALERIA Z TRYBUN] - Jastrzębie-Zdrój Nasze Miasto