Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Suwałki 3:0. Domowe przełamanie jastrzębian [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Piotr Chrobok
Mimo ostatnich niekorzystnych wyników, w piątkowy wieczór kibice jastrzębian znów dopingowali Pomarańczowych. Piotr Chrobok
Po trzech przegranych meczach u siebie, kibice Jastrzębskiego Węgla w końcu byli świadkami zwycięstwa miejscowych siatkarzy. Podopieczni Roberto Santilliego nie bez problemów, ale pokonali drużynę z Suwałk w trzech setach. Byliście na tym spotkaniu? Poszukajcie się w galerii zdjęć!

Na ogromną próbę wystawiani są w ostatnim czasie kibice Jastrzębskiego Węgla. Na cztery rozegrane we własnej hali mecze jastrzębianie trzykrotnie przegrywali. Gra podopiecznych Roberto Santilliego irytuje fanów na tyle, że w ostatnim spotkaniu z AZS-em Olsztyn postawa siatkarzy spotkała się z ironicznymi brawami i gwizdami.

Wiadro pomyj wylano też na facebookowym profilu JW. Pojawiają się tam komentarze o nieudanych transferach czy nawet sabotażu ze strony trenera. Mimo to na piątkowy mecz z drużyną Ślepska Suwałki przybyli najwierniejsi jak choćby fani z klubu kibica. Wszyscy z nadzieją, że w starciu z beniaminkiem Pomarańczowi w końcu wygrają.

Jak się później okazało, spotkanie z drużyną Ślepska było przełomowym. Mimo, że gra jastrzębian nie zachwycała, a kibice momentami przecierali oczy ze zdumienia widząc nieporozumienia po stronie Pomarańczowych, siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali nie tracąc nawet jednego seta.

Kolejny mecz jastrzębianie zagrają także we własnej hali. Już we wtorek (19.11) Jastrzębski Węgiel powalczy awansem w rewanżowym spotkaniu za inauguracyjny mecz w Bydgoszczy z tamtejszym BKS-em Visłą.